Hlavné menu

Hlavné menu

    Zoznam tried

    Názov
    I.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Jana Šnircová
    Učebňa C/8 kmeňová I.A
    I.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Alena Kubová
    I.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Iveta Dobrotková
    I.D Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Jarmila Jendrušáková
    I.J Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Henrieta Sviteková
    Učebňa B/34
    I.S Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Jana Kubáleková
    Učebňa A/207 kmeňová I.S
    II.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Adriana Alsharabiová
    Učebňa C/6 kmeňová II.A
    II.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Jana Bojová
    II.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Dušan Botka
    II.D Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Alena Michalovičová
    II.J Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Mária Laurová
    Učebňa B/34
    II.K Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Darina Krónerová
    Učebňa C/9 kmeňová II.K
    II.S Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Silvia Maruniaková
    Učebňa C/11 kmeňová II.S
    III.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Janka Ivanová
    Učebňa C/4 kmeňová III.A
    III.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Iveta Čapliarová
    III.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Viera Pallerová
    III.E Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Mária Dierová
    III.J Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Maroš Štorcel
    Učebňa B/34
    IV.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Eva Turzová
    Učebňa C/5 kmeňová IV.A
    IV.B Rozvrh
    Triedny učiteľ RNDr. Ľudovít Lenhart
    IV.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Ján Krausko
    IV.E Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Ľubica Varsová
    V.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Renáta Chylová
    Učebňa C/7 kmeňová V.A

    © aScAgenda 2019.0.1131 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 25.09.2018

    Novinky

    Kontakt

    • Stredná odborná škola, Lipová 8, Handlová
      Lipová 8, 972 51 Handlová
    • ústredňa 046/5121910
      sekretariát riaditeľa 046/5121912
      personalistka 046/5121916
      zástupca riaditeľa pre PV 046/5121920
      zástupcovia riaditeľa pre TV 046/5121930
      školská jedáleň 046/5121937

    Fotogaléria