• Ocenenie sv. Gorazda pre pedagogičky SOŠ Handlová

• Minister školstva, Tomáš Drucker, dňa 7. júna 2024 slávnostne odovzdal zlaté, strieborné a bronzové medaily pedagógom, ktorí sa pričinili o rozvoj školstva na Slovensku.

Ocenenie pedagogickej práce, pomenované po svätom Gorazdovi predstavuje najvyššie uznanie, ktoré môže pedagógom udeliť minister školstva.

Slávnostný ceremoniál sa uskutočnil v priestoroch Zimnej jazdiarne Bratislavského hradu.

Medzi ocenenými za rok 2023 boli aj zástupcovia našej Strednej odbornej školy.

Zlatá medaila svätého Gorazda bola udelená:

• Ing. Márii Beňušovej za celoživotnú pedagogickú prácu, mimoriadne výsledky dosiahnuté vo výchovno-vzdelávacom procese a za dlhoročný podiel na rozvoji stredného odborného školstva v regióne i na Slovensku.

Strieborná medaila svätého Gorazda bola udelená

• Ing. Renáte Chylovej za mimoriadny prínos a úspechy dosiahnuté  vo výchovno-vzdelávacom procese a významný podiel na rozvoji školstva v Slovenskej republike.

Srdečne im k oceneniu blahoželáme.